Educatie > Activiteiten > Pianoconcert Erik Huele
In het kort
Pianoconcert Erik Huele
PROGRAMMA:
– Bach: Preludes
– Chopin: Nocturne in F min
– Vroege Werken van Erik Satie: Gymnopédies, Gnossiènnes
– Arvo Pärt: Spiegel im Spiegel
– Erik Huele: Vocalise, Andante
Hij geniet van samen zingen in de Meezingconcerten die hij organiseert. In zijn spel en wekelijkse samenzang-groepen is improvisatie essentieel: omgaan met het onvoorziene, het magische, luisteren naar wat de muziek in je wil.
In 1986 werd hem de Groningse Henry de Wolf Jazzprijs toegekend met lof voor zijn pianospel en organisatorische kwaliteiten.
Hij gaf concerten in Amsterdam in het Bimhuis en live Radio 4 Spiegelzaal in Concertgebouw en in Zwitserland, Duitsland & Engeland.
Daarnaast stimuleert hij de vreugde van samen zingen en stembevrijding in Soulsinging weekenden en festivals: www.soulsinging.net
Beluister: https://youtu.be/Y7patjDg6eQwww.erikplayssatie.com
Uit de Pers over de Satie CD: ” Slow music in optima forma “. Le Cornu Huele maakte bewerkingen van Satie voor piano en cello en lardeert de uitvoering daarvan met korte improvisaties. Dat werkt heel goed.
De zonder effectbejag gespeelde, warme celloklanken van Martin Grudaj voegen zeker een dimensie toe aan deze verstilde, meditatieve muziek, die door haar monotonie een trance-achtige ervaring teweeg kan brengen.
Powered by Froala Editor